REZERVACE A DOTAZY NA TELEFONU +420 733 772 110

Kudy k nám :

 

PRAHA – MLADÁ BOLESLAV – JIČÍN – JILEMNICE – v Jilemnici na kruhovém objezdu směr Horní Mísečky - VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH.  

 

HRADEC KRÁLOVÉ – JIČÍN – JILEMNICE – v Jilemnici na kruhovém objezdu směr Horní Mísečky - VÍTKOVICE V KRKONOŠÍCH.  

 

Za Vítkovicemi se po cca 7 km po pravé straně nachází velké velké parkoviště Dolní Mísečky Centrál. Na jeho konci u informačních cedulí zahnete doprava přes dřevěný mostek a pojedete silničkou stále údolím nahoru. Po levé straně minete roubenku s kamennou zídkou a za ní se cesta rozdvojuje u sochy s medvědy, dáte se dle šipky doprava dolů a po 50 m jste u nás (v mapě označeno modře jako letní cesta). Tuto cestu můžete při dobrých sněhových podmínkách využít i v zimě. V případě nepříznivých zimních podmínek doporučujeme pokračovat z velkého parkoviště stále po hlavní cestě směrem na Horní Mísečky  a odbočit vpravo dle mapky níže (viz červené značení na mapce). V zimním období jsou nutné sněhové řetězy.

 

Dále lze využít autobusovou i vlakovou přepravu, informace o jízdních řádech naleznete na www.idos.cz. Po dohodě Vás vyzvedneme na velkém parkovišti Dolní Mísečky Centrál, kde se nachází autobusová zastávka.

 

Parkovat je možné přímo u penzionu nebo můžete využít bezplatné parkování na velkém parkovišti Dolní Mísečky Centrál.